Deliace,mobilné prvky a doplnky

Deliace,mobilné prvky a doplnky

Dôležitou súčastou každého interieru pre dosiahnutie ticha sú deliace prvky ako paravany.Môžu visieť zo stropu,byť na zemi alebo stolové. Väčšinou pôsobia pohlcovaním zvuku ale sú aj nepriezvučné. Tu patrie aj akudoplnky do interierov...

Stolový paravan EDIT

EDIT paravan pomáha vytvárať súkromie v pracovnom priestore kancelárii.  Paravan je štandartne zvukovopohltivý a upravuje akustiku v celom priestore. Variíanta Shield je nepriezvučná a vytvára uzavretý tichý priestor. Povrch paravanu tvorí tkanina s tvrdými hranami s jadrom panelu Ekosound.  

Mobilný paravan EDIT

Ľahký čalúnený paravan na kovových nožičkách na vytváranie súkromných zón. Textilný povrch v rôznych farbách v kombinácii s tvrdou farebnou hranou a pichacím povrchom sú dôležitým prvkom kancelárii. Je potrebné si uvedomiť akustický účinok paravanov EDIT ,ktorý spočíva v znižení hluku v priestore kde sú aplikované. Nie sú to zvukovo izolačné paravany ale zvukovo tlmiace.

Mobilný Paravan decibel

Mobilný paravan Decibel je akustická zástena, určená na zvukové uzavretie určitého priestoru resp. úpravu akustiky v danom priestore. Paravan môže byť tvorený Al profilmi s akustickou nepriezvučnou výplňou s povrchovou úpravou tkanina podľa výberu. Druhou variantou je designový paravan s textilným návlekom a nepriezvučnou vložkou.  

Soundscreen -závesný deliaci paravan

Visiace akustické panely v tvare paravanu oddeľujúce priestor a vytvárajúca súkromie s tichom...Môžu byt plné v tvare obdlžnikov v hrúbke 40mm  alebo vyrezávane vzory v hrúbke 15mm varianta ART. Paravany môžu byť posuvné..

Mobilný rozkladací paravan

Ľahký paravan z akustického panelu Ekosound. Jeho prednosťou je schopnosť rozkladať  do potrebnej dĺžky a vytvárať uzavretý priestor. Predáva sa na kusy v šírke 500mm,ktoré sa spájajú vkusnými plastovými pántami rozkladané ako harmonika alebo do obluka.Upravuje akustiku v priestore a znižuje hluk.

Paravan Industry

Paravan Industry je mobilná akustická zástena, určená na zvukové uzavretie priestoru pred okolitým hlukom, má hliníkový rám a nehorľavú mechanicky odolnú povrchovú úpravu.   

Soundscreen ART Závesný deliaci paravan

Deliace akustické prvky Soundscreen ART znižujú hlučnosť a absorpciou  zvuku pri vysokom estetickom vzhľade...