Ekosound - textilný panel

Ekosound - textilný panel (13)

Materiál Ekosound ako jediný plno ekologický akustický prvok vyrábaný bez chemických aditív.Je vyrobený z jemných textilných vláken s výbornými hodnotami zvukovej pohltivosti.  Je pevný,tvrdý až pružný podľa jeho plošnej hmotnosti . Je vyrábaný v bielej ale aj sivej až čiernej farbe podľa vzorkovníka.
Je základom pre výrobu akustických prvkov na steny,stropy ako aj deliace prvky na stoly a interiér.  Pokiaľ vyhovuje biela resp. čierna panel nie je potrebné ďalej povrchovo upravovať,má hladký povrch . Pokiaľ je nutné kašírujeme povrch textíliou podľa vzorkovníkov,striekame farbu podľa RAL alebo zabezpečujeme potlač grafiky na povrch panelov.
produkty3

Stropné panely a prvky

Stropné panely a prvky (0)

Stropné aplikácie z panelov Ekosound. Jedná sa o vertikálne uložené panely  /baffle/  ako aj horizontálne /oblaky/  s variantami tvarov,rozmerov a farieb. Daľšou variantou su kocky a rôzne designové prvky do interiéru s akustickými účinkami. Prednosťou je ekologický charakter panelov a možnosť designového prevedenia na zakázku. Prednosťou je aj potlač povrchu panelov resp. textília...

Stenové panely a prvky

Stenové panely a prvky (0)

Skupina prvkov z textilneho vlákna EKOSOUND s určením aplikácie na steny. Ekologické s výbornými akustickými vlastnosťami..

Deliace prvky

Deliace prvky (0)

Deliace prvky z panelov Ekosound sa používajú za účelom vytvorenia zón v open space priestoroch ako aj vytvorenie súkromia na kancelárskych stoloch